Jesteś w: Start Wiadomości Zaproszenie do Projects Abroad - Praktyki dla studentów kierunków medycznych za granicą

Jeżeli studiujesz na kierunku medycznym (lekarskim, lekarsko – stomatologicznym, pielęgniarskim, położniczym, fizjoterapii czy też terapii zajęciowej) z pewnością wiesz, że po każdym roku akademickim masz do zrealizowania wakacyjne praktyki. Jeśli jednak mimo tego nie chcesz rezygnować z letniej przygody, jednocześnie zaliczając praktyki, to dobrze trafiłeś – mamy dla Ciebie szereg propozycji!

Prócz zaliczenia praktyki możesz przeżyć niezapomniany czas w odległych, egzotycznych krajach, zbierając doświadczenia, których być może nigdy już nie będziesz mieć okazji zdobyć! Chcąc wziąć udział w naszych praktykach nie musisz być członkiem żadnej studenckiej organizacji, niepotrzebne Ci zbieranie punktów! Z nami pojedziesz tam gdzie Ty chcesz, a nie gdzie Cię przydzielą!

Zaliczenie praktyk na uczelni
Jeżeli chcesz, aby Twoja uczelnia zaliczyła Ci pobyt za granicą jako wakacyjną praktykę, to prześlij nam plan swoich praktyk w języku polskim, a także informacje o formie, w jakiej lokalna placówka ma potwierdzić Twój udział władzom uczelni. Przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty, a Ty zrealizujesz program praktyk z godnie z planem.

Na jakich oddziałach można zrealizować praktykę?
Po Twojej stronie jest także wybór oddziałów, na których zrealizujesz swoją praktykę. Możesz wybrać jeden oddział lub kilka w zależności od Twoich planów i preferencji. Na każdym oddziale, który wybierzesz zostanie Ci przydzielony opiekun - lekarz, pod którego okiem będziesz pracować.

Relacje byłych uczestników
Jak dotąd w naszych praktykach brali udział studenci wszystkich największych uczelni medycznych w Polsce. W sekcji Historie wolontariuszy >>  znajdziesz wywiady ze studentami biorącymi udział w praktykach podczas ostatnich wakacji. Więcej >>

*Udział w programie Projects Abroad jest odpłatny

Autor: Redakcja serwisu