Jesteś w: Start Wiadomości Zapraszamy studentów do wolontariatu w Akademii Przyszłości w Gdańsku

Zapraszamy studentów do wolontariatu w Akademii Przyszłości w Gdańsku

Drodzy Studenci! Kim jest wolontariusz Akademii Przyszłości? Wolontariusz Akademii to lokalny bohater! Dlaczego? Bo to on dzięki swojej pracy z dzieckiem zmienia jego historię życia na lepszą. Projektem Akademii objęte są dzieci zmagające się z trudnościami w szkole, często „mające za sobą krótkie życie, ale długą historię”.

Zapraszamy studentów do wolontariatu w Akademii Przyszłości w Gdańsku

Fot. Akademia Przyszłości

To wielka rzecz, by skierować czyjąś przyszłość na nowe, lepsze tory! Taką moc masz w Akademii! Wolontariusz spotyka się z dzieckiem na indywidualnych zajęciach i wykorzystując innowacyjny System Motywatorów Zmiany sprawia, że w dziecku zaczyna się dokonywać przemiana – przełamuje swoje dotychczasowe ograniczenia, uczy się wygrywać, radzi sobie z wyzwaniami. Możesz i Ty stać się współtwórcą tych małych-wielkich zwycięstw.

Jeśli zechcesz zostać wolontariuszem Akademii Przyszłości zadzwoń do mnie, nazywam się Paulina, mój tel. 735 910 965. Jestem liderką w Kolegium znajdującym się w Szkole Podstawowej Nr 29. Szkoła znajduje się blisko Gdańska Głównego. Można tam dojechać autobusami linii 184 i 112, dojazd trwa 10 min.

Serdecznie zapraszam,
Paulina Klewicz