Jesteś w: Start Wiadomości [RODO] Pilne! Informacje dla użytkowników serwisu ACK (Biura Karier) GUMed. Prosimy o zapoznanie się z treścią
A A A

[RODO] Pilne! Informacje dla użytkowników serwisu ACK (Biura Karier) GUMed. Prosimy o zapoznanie się z treścią

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż: Administratorem danych osobowych zarejestrowanych użytkowników serwisu internetowego Akademickiego Centrum Karier (Biura Karier) jest Gdański Uniwersytet Medyczny z siedzibą przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 3A w Gdańsku, kod pocztowy 80-210 Gdańsk.

  • Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest Pan mgr Piotr Małecki, nr tel. (58) 349 1027, adres e-mail: piotr.malecki(at)gumed.edu.pl
  • Państwa dane osobowe przekazywane są przez Państwa dobrowolnie i przetwarzane są w celu udostępnienia Państwu funkcjonalności serwisu, m.in. tworzenia aktywnego dokumentu CV, a w przypadku firm – pracodawców w celu udostępnienia samodzielnego zamieszczania ofert pracy w serwisie internetowym ACK (Biura Karier) GUMed, (art. 6 ust. 1 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. - Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).
  • Państwa dane osobowe nie będą ujawniane innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie regulaminu serwisu i przepisów prawa.
  • Państwa dane osobowe przechowywane będą do czasu usunięcia ich przez Państwa w ramach oferowanej funkcjonalności serwisu lub do momentu zaprzestania jej udostępniania przez GUMed.
  • W przypadku osób korzystających z usług serwisu internetowego ACK (Biura Karier) logujących się loginem i hasłem do systemów informatycznych GUMed, informujemy iż wnioskując o utworzenie adresu mailowego na serwerach GUMed udzieliliście Państwo GUMed zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
  • Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  • Posiadacie Państwo prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.


Autor/ Źródło: 
ACK GUMed