Jesteś w: Start Wiadomości
A A A

Wiadomości

2019-01-31

[RODO] Pilne! Informacje dla użytkowników serwisu ACK (Biura Karier) GUMed. Prosimy o zapoznanie się z treścią

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż: Administratorem danych osobowych zarejestrowanych użytkowników serwisu internetowego Akademickiego Centrum Karier (Biura Karier) jest Gdański Uniwersytet Medyczny z siedzibą przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 3A w Gdańsku, kod pocztowy 80-210 Gdańsk.

Zobacz więcej

2019-01-31

Doradztwo zawodowe dla studentów i absolwentów GUMed

Akademickie Centrum Karier zaprasza na bezpłatne, indywidualne doradztwo zawodowe! Prowadzimy rozmowy doradcze pozwalające lepiej poznać predyspozycje i preferencje zawodowe naszych studentów i absolwentów. Diagnoza własnego potencjału służy określeniu mocnych i słabych stron, ocenie swojej wartości rynkowej.

Zobacz więcej

2019-01-31

Zaproszenie do konkursu „Nauka i praktyka w zawodzie dietetyka”. Rejestracja do 24.03.2019

Akademia Dietetyki ogłasza ogólnopolski konkursu na najciekawszy artykuł popularnonaukowy z dietetyki. Zadaniem konkursu jest napisanie oryginalnego artykułu popularnonaukowego z obszaru dietetyki lub nauk o żywieniu na temat dowolnie wybrany przez autora.

Zobacz więcej

2019-01-23

Zaproszenie na konferencję i targi pracy "Nawigator kariery w farmacji", Warszawa, 23.02.2019, Centrum Konferencyjne IBIB PAN, Trojdena 4

Pracownicy na rynku farmaceutycznym chcą więcej! Farmaceuci, analitycy medyczni, lekarze, chemicy czy biolodzy stają się coraz bardziej pożądani na rynku pracy. Znajdują zatrudnienie nie tylko w aptece czy szpitalu, ale także w innych obszarach – firmach farmaceutycznych, centrach naukowych lub start-upach medycznych. Coraz więcej osób szuka informacji o tych mniej i bardziej klasycznych ścieżkach rozwoju.

Zobacz więcej

2019-01-23

Weź udział w konkursie L’Oréal Brandstorm 2019 i wygraj 3-miesięczny staż w największym inkubatorze start-upów na świecie

Warszawa, 17 stycznia 2019 - Jeszcze przez 4 tygodnie – do 15 lutego, studenci z Polski i Krajów Bałtyckich mogą zgłaszać projekty do międzynarodowego konkursu L’Oréal Brandstorm 2019. Tym razem do wygrania jest wyjątkowa nagroda główna – 3-miesięczny staż w Station F w Paryżu, największej na świecie przestrzeni co-workingowej dla start-upów. Zwycięski zespół będzie miał możliwość pracy nad realizacją swojego pomysłu pod okiem wybitnych specjalistów.

Zobacz więcej

2018-10-25

Zaproszenie na spotkanie dla studentów farmacji, a w szczególności dla stażystów aptecznych - Biznes Apteczny w pigułce, czyli „AdS” (Apteka dla Stażysty), 14.11.2018, Gdańsk

Organizator: Grupa farmacja.net Partner wydarzenia: Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji. Termin wydarzenia: Środa 14 listopada 2018 r. Godzina 16:30. Miejsce: WF z OML GUMed, al. J. Hallera 107, Gdańsk.

Zobacz więcej

2018-10-15

Zapraszamy studentów do wolontariatu w Akademii Przyszłości w Gdańsku

Drodzy Studenci! Kim jest wolontariusz Akademii Przyszłości? Wolontariusz Akademii to lokalny bohater! Dlaczego? Bo to on dzięki swojej pracy z dzieckiem zmienia jego historię życia na lepszą. Projektem Akademii objęte są dzieci zmagające się z trudnościami w szkole, często „mające za sobą krótkie życie, ale długą historię”.

Zobacz więcej

2018-10-09

Zaproszenie do udziału w naborze na szkolenia w projekcie - Centrum Geriatrii w Gdańsku. Zgłoszenia do 17.10.2018

Kurs “Wybrane aspekty opieki nad pacjentem w wieku podeszłym w modelu zespołu opieki zintegrowanej” skierowany jest do osób, które po przeszkoleniu chcą podjąć regularną współpracę w projekcie “Centrum Geriatrii”. Polegać ona będzie na włączeniu się w proces opieki nad pacjentami w wieku podeszłym (65 lat i więcej) w ramach zespołu opieki zintegrowanej.

Zobacz więcej

2018-10-05

Rusza rekrutacja na wolontariat Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej U-20 w Polsce!

Po sukcesach UEFA EURO 2012 oraz Mistrzostw Europy UEFA U-21 Polska 2017, przed naszym krajem oraz Polskim Związkiem Piłki Nożnej kolejne organizacyjne wyzwanie – Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019. Na stadionach w Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdyni, Lublinie, Łodzi i Tychach 24 zespoły z całego globu przystąpią do ponad trzytygodniowej rywalizacji, która wyłoni najlepszych z najlepszych.

Zobacz więcej

2018-10-05

Zaproszenie do udziału w projekcie wsparcia organizacji studenckich pt. "Koła w ruchu". Rekrutacja do 15.10.2018

Drodzy Studenci, oddajemy w Wasze ręce stronę www.kolawruchu.pl, która ma służyć wymianie doświadczeń i nawiązywaniu współpracy pomiędzy studenckimi organizacjami naukowymi z województwa pomorskiego. Prosimy o zweryfikowanie informacji o Waszych organizacjach i w razie jakichś zmian o zgłoszenie tego za pośrednictwem odpowiedniego formularza dostępnego na stronie.

Zobacz więcej

2018-10-05

Stypendium Stowarzyszenia GFPS-Polska w Niemczech. Termin aplikacji do 31.10.2018

GFPS-Polska to organizacja studencka powstała w 1994 roku. Jej celem statutowym jest wspieranie nauki, współpracy i wymiany studenckiej oraz naukowej między Polską, a Niemcami. W stypendiach, kursach i warsztatach organizowanych przez nasze stowarzyszenie wzięło udział do tej pory kilka tysięcy osób. Środki na organizowane przez nas wydarzenia i stypendia pozyskujemy z Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej, Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży oraz darowizn.

Zobacz więcej

2018-09-27

Zaproszenie na VII Kongres E(x)plory: "Mentoring. Czy każdy uczeń potrzebuje mistrza?". Gdynia 24-25.10.2018

Szanowni Państwo, mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w VII-ej edycji Kongresu E(x)plory pt. „Mentoring. Czy każdy uczeń potrzebuje mistrza?”, który odbędzie się w dniach 24-25 października 2018 roku w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

Zobacz więcej

2018-09-27

Zaproszenie do udziału w IV edycji Programu Ambasadorskiego Nutricii Medycznej – NutriFuture. Termin aplikacji do 14.10.2018

Szanowni Państwo Studenci, Firma Nutricia Polska serdecznie zaprasza do udziału w IV edycji Programu Ambasadorskiego Nutricii Medycznej – NutriFuture, który jest skierowany do studentów wybranych uczelni medycznych. NutriFuture to program łączący świat najwyższej jakości żywności medycznej ze światem akademickim.

Zobacz więcej

2018-09-25

Zaproszenie na XXII konferencję „Zastosowania statystyki i data mining w badaniach naukowych". Warszawa, 23.10.2018

23 października br. wszystkich zainteresowanych statystyką zapraszamy na XXII konferencję „Zastosowania statystyki i data mining w badaniach naukowych". Konferencja odbędzie się, jak co roku, w Warszawie, a referaty wygłoszą naukowcy wykorzystujący metody analizy danych w różnorodnych dziedzinach badań empirycznych. Patronat nad wydarzeniem sprawuje Polskie Towarzystwo Statystyczne.

Zobacz więcej

2018-09-12

Leiden International (Bio)Medical Student Conference, 13th-17th March 2019 at the Leiden University Medical Centre (Netherlands)

Are you performing research in the medical, biomedical or life sciences? And would you like to present your bachelor’s, master’s or PhD research at an international student conference? Then come to the Leiden International (Bio)Medical Student Conference (LIMSC) 2019!

Zobacz więcej

2018-08-28

Zaproszenie do udziału w IV edycji Akademii Rejestracji Leków, Warszawa. Listopad 2018

Ogólnopolska Sekcja Farmacji Przemysłowej i Biotechnologii Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego zaprasza do udziału w IV edycji Akademii Rejestracji Leków. Cykl seminariów i warsztatów skierowany jest do studentów ostatnich lat oraz absolwentów farmacji, biologii, biotechnologii, chemii i kierunków pokrewnych. Miejsce: siedziba PTF, ul. Długa 16, Warszawa.

Zobacz więcej

2018-08-17

Eurostat - bezrobocie w Polsce 3,7%

3,7% - tyle w czerwcu br. według Eurostatu wyniosła stopa bezrobocia w Polsce. W Unii Europejskiej osiągnęła poziom 6,9% - to spadek o 0,7 pkt. proc w stosunku do czerwca 2017 r. Polska utrzymuje się w europejskiej czołówce krajów z najniższym bezrobociem.

Zobacz więcej

2018-08-13

Zaproszenie na warsztaty w ARP SA - Sztuka publicznego przemawiania - Magdalena Malicka. Gdańsk 6.09.18

Agencja Rozwoju Pomorza SA zaprasza 6 września (czwartek) na warsztaty prowadzone przez Magdalenę Malicką na temat sztuki publicznego przemawiania. „Mówca tak powinien skonstruować przemówienie, by wyczerpać temat, ale nie wyczerpać słuchacza”. (Winston Churchill)

Zobacz więcej

2018-07-18

Rekordowo niska liczba bezrobotnych

W czerwcu liczba osób bezrobotnych osiągnęła rekordowy poziom poniżej miliona osób, osiągając wartość 969 tys. osób. Stopa bezrobocia rejestrowanego zmniejszyła się w czerwcu do 5,9 proc. z 6,1 proc w maju - wynika z szacunków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Jeszcze rok temu wynosiła 7 proc.

Zobacz więcej

2018-07-14

Zaproszenie do konkursu na odpłatny udział w zadaniu projektowym realizowanym w Ministerstwie Zdrowia. Konkurs skierowany jest do studentów i absolwentów studiów o profilu medycznym

Miejsce: Warszawa. Zakres obowiązków: - Udział w pracach zespołu analitycznego zajmującego się poprawą efektywności operacyjnej systemu opieki zdrowotnej. - Opisanie wybranego przykładu rozpoznanej nieefektywności oraz przygotowanie koncepcji jej systemowej identyfikacji. - Przygotowanie projektu (rozwiązań), który przyczyni się do poprawy, wzrostu efektywności w wybranym obszarze.

Zobacz więcej